Poznaj uroki Tajlandii

Na całym świecie można zobaczyć bardzo dużo niesamowitych miejsc. Ciężko zatem w krótkim tekście opisać najładniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I dlatego może skupmy się bardziej na ujrzeniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu szczególnie bardzo się spodoba ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć prosta destynacja.
Zapewne są łatwiejsze państwa, na przykład Hiszpania, ale jeśli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym celem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a do tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, a więc stolica tego kraju. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki turystom z Chin. Fantastyczna jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni szukający taniego seksu będą wniebowzięci.
źródło: www.studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, www.freedomtravel.pl, http://www.modnezwierzaki.pl

Inne nasze artykuły tematyczny: