Tytuł: Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego narządu.

Efektem może być polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Zapoznaj się z ofertą:

Gabinet ginekologa Wrocław

Inne nasze artykuły tematyczny: